CRGV2512F6M04
MFR.Part #
CRGV2512F6M04
JLCPCB Part #
C3991023
Description
-55℃~+125℃ 1W 6.04MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS