CRGV2512F412K
MFR.Part #
CRGV2512F412K
JLCPCB Part #
C4068224
Description
-55℃~+125℃ 1W 412kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS