CRGV2512F2M87
MFR.Part #
CRGV2512F2M87
JLCPCB Part #
C4010012
Description
-55℃~+125℃ 1W 2.87MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS