CRGV2512F2M74
MFR.Part #
CRGV2512F2M74
JLCPCB Part #
C4040900
Description
-55℃~+125℃ 1W 2.74MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS