CRGV2010J430K
MFR.Part #
CRGV2010J430K
JLCPCB Part #
C4321678
Description
-55℃~+125℃ 430kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS