CRGV2010J1M8
MFR.Part #
CRGV2010J1M8
JLCPCB Part #
C4239390
Description
-55℃~+125℃ 1.8MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS