CRGV2010J160K
MFR.Part #
CRGV2010J160K
JLCPCB Part #
C3987328
Description
-55℃~+125℃ 160kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS