CRGV0805J300K
MFR.Part #
CRGV0805J300K
JLCPCB Part #
C4021981
Description
-55℃~+125℃ 125mW 300kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS