CRGV0805J160K
MFR.Part #
CRGV0805J160K
JLCPCB Part #
C3933842
Description
-55℃~+125℃ 125mW 160kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS