CRGV0805F845K
MFR.Part #
CRGV0805F845K
JLCPCB Part #
C3955080
Description
-55℃~+125℃ 125mW 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS