CRGV0805F806K
MFR.Part #
CRGV0805F806K
JLCPCB Part #
C5629558
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS