CRGV0603F121K
MFR.Part #
CRGV0603F121K
JLCPCB Part #
C4063853
Description
-55℃~+125℃ 100mW 121kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS