CRGP0402F330K
MFR.Part #
CRGP0402F330K
JLCPCB Part #
C2082187
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS