CRGH2512F464R
MFR.Part #
CRGH2512F464R
JLCPCB Part #
C4138132
Description
-55℃~+155℃ 2W 464Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS