CRGH2512F14K7
MFR.Part #
CRGH2512F14K7
JLCPCB Part #
C1705962
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS