CRGH1206F8K66
MFR.Part #
CRGH1206F8K66
JLCPCB Part #
C4025883
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS