CRGH1206F665K
MFR.Part #
CRGH1206F665K
JLCPCB Part #
C3999924
Description
-55℃~+155℃ 500mW 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS