CRGH0805J240K
MFR.Part #
CRGH0805J240K
JLCPCB Part #
C2099232
Description
-55℃~+155℃ 150V 240kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS