CRGH0805F150R
MFR.Part #
CRGH0805F150R
JLCPCB Part #
C2074378
Description
-55℃~+155℃ 150V 150Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS