CRGCQ1210F15K
MFR.Part #
CRGCQ1210F15K
JLCPCB Part #
C2081959
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS