CRGCQ0805J15K
MFR.Part #
CRGCQ0805J15K
JLCPCB Part #
C2081865
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 15kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS