CRGCQ0805J10K
MFR.Part #
CRGCQ0805J10K
JLCPCB Part #
C2081863
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS