CRGCQ0805F47K
MFR.Part #
CRGCQ0805F47K
JLCPCB Part #
C4198393
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS