CRGCQ0402J220K
MFR.Part #
CRGCQ0402J220K
JLCPCB Part #
C2082592
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 50V 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS