CRG1206F4K7/10
MFR.Part #
CRG1206F4K7/10
JLCPCB Part #
C2099635
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS