CRG0805F1K8
MFR.Part #
CRG0805F1K8
JLCPCB Part #
C4211990
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS