CRG0603J10K
MFR.Part #
CRG0603J10K
JLCPCB Part #
C2073745
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS