CRG0603F4K7
MFR.Part #
CRG0603F4K7
JLCPCB Part #
C6157603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS