CRG0603F22K
MFR.Part #
CRG0603F22K
JLCPCB Part #
C2096697
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS