CRG0201F8K66
MFR.Part #
CRG0201F8K66
JLCPCB Part #
C4156448
Description
-55℃~+155℃ 50mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS