CPG0603F4K7C
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPG0603F4K7C
JLCPCB Part #
C3923779
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS