CPF-A-0805B1K8E1
MFR.Part #
CPF-A-0805B1K8E1
JLCPCB Part #
C1698798
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS