CPF-A-0402B1K43E1
MFR.Part #
CPF-A-0402B1K43E1
JLCPCB Part #
C1699200
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS