CPF1206B2R94E1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF1206B2R94E1
JLCPCB Part #
C4215571
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.94Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS