CPF1206B1R82E
MFR.Part #
CPF1206B1R82E
JLCPCB Part #
C4223121
Description
-55℃~+155℃ 1.82Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS