CPF1206B1K07E1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF1206B1K07E1
JLCPCB Part #
C4334341
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS