CPF1206B15R8E1
MFR.Part #
CPF1206B15R8E1
JLCPCB Part #
C4307502
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS