CPF1206B133KE1
MFR.Part #
CPF1206B133KE1
JLCPCB Part #
C1705179
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS