CPF1206B11R8E1
MFR.Part #
CPF1206B11R8E1
JLCPCB Part #
C1704244
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS