CPF0805B8K2D
MFR.Part #
CPF0805B8K2D
JLCPCB Part #
C1704179
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS