CPF0805B4K22E1
MFR.Part #
CPF0805B4K22E1
JLCPCB Part #
C1695806
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 4.22kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS