CPF0805B3K83E1
MFR.Part #
CPF0805B3K83E1
JLCPCB Part #
C1695811
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS