CPF0805B2K8E1
MFR.Part #
CPF0805B2K8E1
JLCPCB Part #
C4106314
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS