CPF0805B21RE
MFR.Part #
CPF0805B21RE
JLCPCB Part #
C3919269
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS