CPF0805B1R4E1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0805B1R4E1
JLCPCB Part #
C4058469
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.4Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS