CPF0805B1M54E1
MFR.Part #
CPF0805B1M54E1
JLCPCB Part #
C4318755
Description
-55℃~+155℃ 1.54MΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount