CPF0805B1K65E
MFR.Part #
CPF0805B1K65E
JLCPCB Part #
C3949213
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS