CPF0805B1K33E1
MFR.Part #
CPF0805B1K33E1
JLCPCB Part #
C1695682
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS