CPF0805B1K27E1
MFR.Part #
CPF0805B1K27E1
JLCPCB Part #
C1695696
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS