CPF0805B1K15E1
MFR.Part #
CPF0805B1K15E1
JLCPCB Part #
C1695599
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS